Перший поєдинок у Дніпрі баскетболісти з Кривого Рогу виграли у вісім очок

БК «Кривий Ріг» в обласному центрі проти другої команди «Дніпра» виграв з рахунком 92:84.

10 листопада у Дніпрі відбувся перший матч 5-го туру Вищої ліги України серед баскетбольних клубів. Місцевий «Дніпро-2» приймав на майданчику спорткомплексу «Шиннік» команду «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ». Як і личить статусу дербі, суперники видали видовищну та цікаву дуель.

Перша чверть була рівною – 23:24. А ось у другій десятихвилинці криворіжці зробили справжній ривок. Червоно-білі надійно провели захист власного щита. Це і дозволило підопічним Сергія Корабльова піти на велику перерву з перевагою в 16 очок – 47:31.

Третя частина гри ознаменувалась невдалими спробами від дніпрян скоротити рахунок. Наші земляки вдало відповідали суперникам результативними атаками. На заключну чверть команди виходили при сприятливих для гостей цифрах на табло – 56:75. Криворіжці дозволили собі дещо збавити обороти, але на підсумок протистояння це не вплинуло. 92:84 – перемога за БК «Кривий Ріг». Найрезультативнішими в нашій команді стали Артем Водолазський та капітан Сергій Старцев. В їх доробку по 25 пунктів.