БК «Кривий Ріг» впевнено розібрався із другою командою «Дніпра»

У другому матчі туру БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» без особливих проблем здолав опір клубу «Дніпро-2» з рахунком 91:68.

11-го листопада на майданчику спорткомплексу «Шиннік» відбувся другий поєдинок 5-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги. «Дніпро-2» зустрічався з колективом «Кривий Ріг». Стартова активність господарів вилилась у невелику перевагу після першої чверті 23:18. Але вже до перерви підопічні Сергія Корабльова вигравали у два очки – 35:33.

Наші земляки продовжили діяти у тому ж ключі. Це принесло ще 6 балів переваги за результатами третьої чверті – 60:52. В заключному відрізку гри у баскетболістів «Дніпра» нічого не вийшло. Криворіжці впевнено довели матч до розгромної перемоги 91:68.

Найрезультативнішим гравцем у складі нашої команди знову став капітан Сергій Старцев. В його активі, як і минулого разу, 25 набраних пунктів. Криворізький клуб закріпився на другій позиції чемпіонату в групі №1.