БК «Кривий Ріг» переміг «Золотий Вєк» і пройшов у наступний раунд Кубка України

Баскетболісти з Кривого Рогу подолали «Золотий Вєк» і вийшли у 1/8 фіналу національного Кубка.

21 листопада у спорткомплексі КНУ відбувся матч-відповідь другого попереднього раунду Кубка України з баскетболу. БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» приймав на власному паркеті колектив «Золотий Вєк». У першій частині протистояння два тижні тому команда з Кропивницького перемогла вдома 92:86.

Зі стартових хвилин гості зуміли оформити ривок, а їх перевага навіть сягнула десяти очок – 18:8. Втім вчасно і вдало на заміну вийшов снайпер криворіжців Артем Водолазський. Три дальні влучні спроби від нього повернули червоно-білих у гру. Внісши корективи, підопічні Сергія Корабльова наздогнали суперників, а у другій чверті навіть повели у рахунку. На перерву команди пішли за дев’ятиочкової переваги «Кривого Рогу» – 48:39.

Третя десятихвилинка пройшла під знаком рівної боротьби. Обидва клуби влаштували справжні гойдалки. Статус та рівень зустрічі тиснули на гравців, тому нерідко баскетболісти з обох сторін припускались помилок у простих ситуаціях. Втім сприятливий рахунок для господарів зберігався. На початку останньої чверті перевага господарів почала танути, але на допомогу криворіжцям прийшла їх стара зброя – триочкові. Чотири поспіль влучні атаки з периметри звели нанівець усі спроби «Золотого Вєка» врятувати матч. Наші земляки втримали потрібний результат і довели зустріч до підсумкової перемоги за сумою двох поєдинків – 82:64.

У наступному раунді криворіжці вже протистоятимуть представнику Суперліги. Жереб звів червоно-білих з командою «Хімік» (Южне). Обидві гри 1/8 фіналу за домовленістю клубів пройдуть на виїзді 24 і 25 листопада.