Тренер БК «Кривий Ріг»: «Таке враження, що хлопці програли супернику ще до початку матчу»

Наставник криворізького клубу Сергій Корабльов залишився незадоволеним діями свого колективу у програному матчі «Прометею».

Головний тренер БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» прокоментував розгромну поразку своєї команди від СК «Прометей» з Кам’янського (75:107).

«Хотів би перш за все подякувати криворізьким вболівальникам. Сьогодні, дійсно, в гості приїхала дуже хороша команда. Відверто скажу – засмучений грою. Таке враження, що хлопці програли супернику ще до початку матчу. Важко пояснити причини такого результату. Можливо, психологічно «перегоріли». Або не налаштувалися відповідним чином.

Також засмучений тим, що програли багато боротьби. «Прометей» агресивно атакує і обороняється. Ми готувалися до такого, але протидіяти супернику не вдалося. Потрібно було чіплятися і на характері рятувати поєдинок. Втім гравців, які би повели команду за собою, не знайшлося. Сергій Старцев непогано зіграв, але один у полі не воїн.

Будемо готуватися до другої гри проти «Прометея». Зробимо правильні висновки, щоб досягти позитивного результату. В принципі, мої гравці і самі це розуміють – сьогодні зіграли погано, але є другий матч, щоб реабілітуватися», – прокоментував поразку своїх підопічних Сергій Корабльов.

Джерело: Спортивний Кривбас
Додати коментар Підтримати проект

Хочеш знати всі новини про криворізький спорт першим?

Приєднуйтесь до нас в Telegram, Facebook, Instagram, Twitter, VK та YouTube щоб завжди залишатися в курсі новин.

Коментарі

Щоб додати коментар необхідно авторизуватись в телеграм.