Баскетбол

Сергій Корабльов: «У кінці матчу не знайшовся лідер, який би повів за собою всю команду»

Вт, 4 Гру 2018 о 12:35

Наставник БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» Сергій Корабльов поспілкувався з пресою після втраченої перемоги над СК «Прометей» з Кам’янського (71:73).

«По-перше вдячний вболівальникам, які нас дійсно підтримали. Приємно грати за такої атмосфери на трибунах. По-друге, мені здається, що хлопцям не вистачило досвіду та впевненості. Знову у нас не знайшлося лідерів у кінцівці зустрічі, які могли б взяти на себе відповідальність і зіграти без втрат, повести за собою команду. Будемо вчитися на таких помилках. Сьогодні була хороша гра, мої підопічні билися до останнього, були налаштовані вигравати. Дві-три втрати в кінці матчу, загубили концентрацію, пропустили легкі м’ячі.

Будемо робити висновки. Найголовніше, щоб такі поєдинки, навіть програні, йшли на користь команді. А не проходили повз просто так. Тепер нас чекають дві важкі зустрічі з «Ніко-Баскет» на власному майданчику. Загалом чотири наступні домашні поєдинки треба перемагати, щоб розраховувати на високі місця», – прокоментував поразку своєї команди від лідера сезону Сергій Корабльов.

Теги:,
Джерело: Спортивний Кривбас