«Кривий Ріг» на власному майданчику впевнено розібрався з клубом «Ніко-Баскет»

Криворізький баскетбольний клуб переграв гостей з Миколаєва із рахунком 109:90.

8-го грудня у спорткомплексі «КНУ» відбувся поєдинок 8-го туру Вищої ліги України з баскетболу. БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» приймав вдома команду «Ніко-Баскет» (Миколаїв). Це протистояння стало одним із центральних у турі.

Забігаючи наперед слід зазначити, що криворіжці повністю переграли опонента в боротьбі за другу сходинку в групі №1. Якщо стартова чверть ще проходила більш-менш рівно (25:20 на користь господарів), то у другій десятихвилинці перевага «Кривого Рогу» була значно вагомішою. Підопічні Сергія Корабльова додали ще 17 балів зверху і пішли на перерву за комфортного рахунку 57:35 на свою користь.

Третя чверть була не такою яскравою для криворіжців. Гравці «Ніко-Баскету» отримали шанс на порятунок матчу. Гості за 10 хвилин відіграли дев’ять балів – 77:64. Проте червоно-білі вчасно повернулися у матч і не залишили суперникам жодних шансів на сприятливий підсумок зустрічі. Фінальні 109:90 довели справедливу перевагу господарів паркету. Найбільш результативним баскетболістом на дві команди стала десятка криворіжців Владислав Унгурян – 26 набраних пунктів.

Повторна дуель між клубами відбудеться у спорткомплексі «КНУ» 9-го грудня об 11:00. Вхід вільний.