Криворіжці не без проблем повторно переграли «Ніко-Баскет»

БК «Кривий Ріг» переміг колектив із Миколаєва з результатом 80:76.

9-го грудня у спорткомплексі «КНУ» пройшов другий поєдинок 8-го туру Вищої ліги України з баскетболу. БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» на власному паркеті зустрічався з колективом «Ніко-Баскет» (Миколаїв). Днем раніше наші земляки впоралися із суперником – 109:90.

На відміну від першого протистояння, у другому матчі обидві команди не були такими результативними. Першу чверть криворіжці виграли мінімально – 14:12. У другій десятихвилинці підопічні Сергія Корабльова продовжили непогано діяти в захисті, а в нападі трохи додали. На велику перерву колективи пішли за рахунку 34:24.

Третя чверть, як і в попередньому поєдинку, вийшла для «Кривого Рогу» провальною. Господарі пропустили відразу 30 очок і майже втратили перевагу в 10 пунктів – 57:54. Заключний період пройшов більш-менш рівно, а тому рахунок тримав глядачів у напрузі. За кілька хвилин до сирени «Ніко-Баскет» навіть вийшов уперед, втім криворізький клуб повернув собі перевагу і здобув важку перемогу 80:76.

Завдяки двом успішним матчам проти команди з Миколаєва криворіжці закріпилися на другій сходинці в першій групі чемпіонату.