БК «Кривий Ріг» двічі переміг «Золотой Вєк» і закріпився на другій позиції в чемпіонаті

Баскетболісти з Кривого Рогу двома перемогами завершили 2018 календарний рік.

22-го та 23-го грудня у криворізькому спорткомплексі «КНУ» відбулися матчі 9-го туру Вищої ліги України з баскетболу. Місцевий однойменний клуб приймав команду «Золотой Вєк» з Кропивницького.

У першому поєдинку колективи довгий час йшли рівно. Хитку перевагу господарям майданчику забезпечував Владислав Унгурян, який взяв на себе функції розігруючого після відходу з команди капітана Сергія Старцева. До перерви криворіжці мали перевагу в п’ять пунктів. Ударною для наших земляків стала третя чверть, в якій підопічні Сергія Корабльова збільшили відстань від суперників до 13 очок. Гості під кінець зустрічі скоротили рахунок, але «Кривий Ріг» втримав потрібний результат – 85:77. Відзначимо 24 бали, які приніс своїй команді Владислав Унгурян.

Другий матч проходив за сценарієм першого лише у стартовій десятихвилинці. Проте і її господарі паркету виграли 24:18. До перерви криворіжці збільшили перевагу ще на десять очок – 52:36. Третя чверть вийшла досить прісною, але і тут колектив Сергія Корабльова додав сім пунктів до активу – 68:45. Заключний період протистояння став лише формальністю. Криворізькі студенти довели справу до впевненої перемоги 87:63. Вагомий внесок в успіх свого клубу зробив Артем Водолазський – 31 бал.

Дві поспіль перемоги дозволили команді з Кривого Рогу закріпитися на другій сходинці в групі №1. Беззаперечним лідером лишається СК «Прометей» (Кам’янське).