БК «Кривий Ріг» вдруге переконливо переграв суперників з Маріуполя

Підопічні Сергія Корабльова не мали проблем і в другому матчі проти маріупольського клубу.

13-го січня у криворізькому спорткомплексі «КНУ» відбувся повторний поєдинок 10-го туру Вищої ліги України з баскетболу. Місцевий однойменний клуб приймав на власному майданчику команду «Маріуполь». Днем раніше червоно-білі переконливо перемогли опонентів 94:71.

У стартовій чверті гості зуміли нав’язати свою гру, не давши розбігтися нападникам «Кривого Рогу». Першу десятихвилинку маріупольці виграли 20:16. Наздогнати суперників господарям вдалося на екваторі другої чверті. Криворіжці перехопили ініціативу та на велику перерву пішли вже у статусі лідера – 38:33.

Міні-ривок вдався підопічним Сергія Корабльова наприкінці третього відрізу часу. До своєї переваги червоно-білі додали ще вісім очок. Завдяки впевненому захисту господарі довели матч до логічної та спокійної перемоги. Фінальна сирена зафіксувала переможні 75:55 для «Кривого Рогу». 23 бали на свій рахунок записав форвард криворіжців Владислав Фролов.

Наші земляки продовжують йти на другій позиції в чемпіонаті, маючи в активі 14 перемог у 18 поєдинках. Наступні зустрічі криворіжці також проведуть в рідних стінах проти клубу «Кремінь».