Команда з Кривого Рогу в непростому поєдинку переграла БК «Кремінь»

19-го січня на своєму майданчику БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» подужав гостей з Кременчука 98:91.

Непростим випробуванням для колективу Сергія Корабльова вийшло протистояння з аутсайдером першості – командою «Кремінь». Гра нагадувала справжні гойдалки, де лідер змінювався по кілька разів на чверть. В середині другого періоду криворіжці повели +9, проте гості швидко нівелювали перевагу суперників та навіть вийшли вперед перед перервою 46:44.

У третій чверті настав час баскетболістів «Кременя» вести +10, втім господарі віднайшли сили скоротити розрив. Напевно, вдалося в знаки і те, що пропускав гру капітан «Кривого Рогу» Владислав Унгурян. Команда з Кременчука мала претензії на перемогу ледь не до останніх секунд поєдинку, але криворіжці втримали потрібний рахунок і подужали гостей 98:91. Артем Водолазський приніс своєму клубу 29 очок.

20-го січня клуби проведуть повторний матч туру. Початок гри об 11:00.