Криворізькі баскетболісти розгромили суперників з Кременчука

20-го січня БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» переконливо здолав БК «Кремінь» з результатом 107:72.

Після непростого першого поєдинку туру, в якому криворіжцям довелося сильно попотіти, щоб перемогти, підопічні Сергія Корабльова розгромили опонентів у другій грі. Ще у стартовій чверті господарі забезпечили солідну перевагу в 20 очок – 35:15. Гості частково оговталися у другій десятихвилинці, скоротивши розрив від «Кривого Рогу» до 12 балів – 54:42.

Після перерви сил у «Кременчука» майже не лишилося, а криворізькі баскетболісти постійно нарощували гандикап над опонентами. Господарі майданчику додали ще 19 пунктів у третій та 4 очки у заключній чверті, що дозволило впевнено перемогти 107:72.

Найрезультативнішим у поєдинку став Артем Водолазський – 36 балів, а 22 очками відзначився Владислав Фролов. Завдяки успішній грі БК «Кривий Ріг» закріпився на другій сходинці в чемпіонаті.

Наступні матчі криворіжці проведуть 26-го та 27-го січня на власному паркеті проти команди «СумДУ» (Суми).