БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» повторно переграв команду «СумДУ»

Баскетболісти з Кривого Рогу продовжили переможну серію до 10 матчів у чемпіонаті України.

27-го січня у Кривому Розі відбувся другий матч 12-го туру Вищої ліги України з баскетболу. На паркеті спорткомплексу «КНУ» грали БК «Кривий Ріг» та команда Сумського державного університету. У першому поєдинку туру наші земляки впевнено переграли суперників 76:54.

Повторна зустріч для криворіжців вийшла набагато складнішою: сумчани активно розпочали матч, непогано атакувавши кошик господарів. Це і дозволило гостям піти на велику перерву з непоганим гандикапом у 10 очок – 33:43.

Потужною для баскетболістів «Кривого Рогу» вийшла третя чверть. Рушійною силою господарів майданчику стала пара Водолазський – Василенко. Криворізька команда не тільки наздогнала суперників, а й вирвалась у лідери 61:58. В заключній десятихвилинці підопічні Сергія Корабльова втримали перевагу, хоча наприкінці поєдинку змусили своїх вболівальників понервувати.

Виграшний рахунок 77:75 дозволив БК «Кривий Ріг» продовжити переможну серію до 10 матчів та зберегти за собою другу позицію в чемпіонаті. У складі господарів Дмитро Василенко набрав 28 балів, а Артем Водолазський приніс своєму колективу 21 пункт.