Команда баскетболістів з Кривого Рогу виграла перший матч у Харкові проти місцевих «Соколів»

2-го лютого у Харкові відбувся поєдинок 13-го туру Вищої ліги України з баскетболу, в якому перемогла команда з Кривого Рогу.

Колектив Сергія Корабльова відправився в гості до свого найближчого переслідувача – «Харківських Соколів». Криворіжці йдуть на другій позиції в турнірній таблиці, а харків’яни сходинкою нижче. У першому колі у Кривому Розі колективи обмінялися перемогами. Спочатку господарі виграли 83:66, проте у другій зустрічі сильнішими були «Соколи» 81:78.

У харківському протистоянні криворіжці захопили ініціативу зі стартових хвилин. Не можна не відзначити повернення до складу гостей капітана Владислава Унгуряна, який пропустив кілька матчів через травму. На перерву криворіжці пішли з 10-очковою перевагою – 48:38.

«Червоно-білі» додали ще два пункти переваги у третій чверті, а під кінець поєдинку дозволили собі трохи розслабитись. Харків’яни наблизилися на відстань у п’ять пунктів, проте на більше господарів паркету не вистачило. 98:93 – перемога БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ».

3-го лютого о 12:00 обидва клуби проведуть повторну зустріч.