Гравці БК «Кривий Ріг» повторно перемогли «Харківських Соколів»

Баскетбольний клуб з Кривого Рогу виграв два поспіль поєдинки на виїзді у «Харківських Соколів».

3-го лютого у Харкові відбувся другий матч 13-го туру Вищої ліги України з баскетболу. Місцеві «соколи» приймали на своєму майданчику БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ». Перша зустріч туру між командами днем раніше завершилася на користь наших земляків – 98:93.

Суперники йшли нога в ногу майже півгодини ігрового часу. Протягом трьох чвертей жоден з колективів не мав велику перевагу. На велику перерву клуби пішли за лідерства харків’ян лише у два очки – 48:46. У третьому періоді гостям вдалося підрівнятися, а вже у заключні 10 хвилин гри підопічні Сергія Корабльова вирвали перемогу 90:78. Найрезультативнішим баскетболістом поєдинку став криворіжець Владислав Фролов, в активі якого 22 набраних бали.

Таким чином криворіжці закріпилися на другій сходинці в чемпіонаті та продовжили виграшну серію до 12 зустрічей.