БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» з рахунком 84:63 переграв команду «Дніпро-2».

9-го лютого у спорткомплексі «КНУ» відбувся перший матч 14-го туру Вищої ліги України з баскетболу. БК «Кривий Ріг» приймав на своєму паркеті другу команду «Дніпра». Обласне дербі зібрало на трибунах близько 300 шанувальників баскетболу.

На старті гості гідно протистояли другій команді чемпіонату, але під кінець стартової чверті підопічні Сергія Корабльова вирвалися вперед на 13 очок – 32:19. У другій десятихвилинці червоно-білі продовжили тримати суперників на відстані, особливо це вдавалося у дев’ятки криворіжців Дмитра Василенка. На велику перерву команди пішли за рахунку 51:35.

У третій чверті баскетболісти «Кривого Рогу» дозволили собі дещо розслабитися, що призвело до повернення інтриги у протистояння. Дніпряни наблизилися на відстань до 10 балів, а Сергій Корабльов відреагував тайм-аутом. Виправити ситуацію господарі майданчику зуміли у заключній десятихвилинці. Криворіжці довели справу до впевненої перемоги 84:63. Дмитро Василенко заробив за гру 21 пункт, Владислав Фролов відзначився 19 очками.

У неділю, 10-го лютого, команди проведуть повторну зустріч. Початок матчу об 11:00.