10-го лютого на своєму майданчику БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» впевнено переграв БК «Дніпро-2» з рахунком 92:73.

У першій десятихвилинці обидва клуби йшли достатньо рівно. Криворіжці мали невеличку перевагу в чотири бали – 26:22. Трохи сильніше підопічні Сергія Корабльова провели другу чверть поєдинку. Насамперед, господарі стали краще діяти в обороні. Це і дозволило додати ще шість пунктів перед великою перервою – 46:36.

Вирішальною у протистоянні вийшла третя десятихвилинка. Баскетболісти «Кривого Рогу» продовжили активно діяти на чужій половині майданчику – традиційно влучали здалеку Артем Водолазський та Дмитро Василенко. Криворізький колектив спокійно втримав суттєву перевагу до фінальної сирени. Сергій Корабльов та його хлопці перемогли 92:73 та продовжили виграшну серію до 14 поєдинків.

Наступні матчі БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» проведе 23-го та 24-го лютого у Кам’янському проти лідера групи СК «Прометей».