Криворізькі баскетболісти впевнено крокують до наступного раунду Кубка України

27 жовтня у Спорткомплексі КНУ відбувся матч-відповідь першого попереднього раунду Кубка України з баскетболу.

БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» приймав другу команду «Маріуполя». В першій дуелі наші хлопці несподівано поступилися 87:89. Тож підопічним Сергія Корабльова потрібно було відігравати невеликий гандикап.

Якщо перші хвилини ще давали певні сумніви щодо переможця матчу – гості за кілька хвилин оформили ривок 9:0. То вже на фініші першої чверті криворіжці мали майже подвійну перевагу – 33:17. Повів партнерів за собою «десятка» господарів Владислав Унгурян (10 балів у стартовій чверті). А до великої перерви «Кривий Ріг» ще на 9 пунктів відірвався від опонентів – 59:34.

Зробивши рахунок комфортним, Сергій Корабльов надав можливість пограти і найближчим резервістам команди. Втім червоно-білі не зупинялися, доводивши свою перевагу до розгромної. Потужно проведена третя чверть повернула криворіжців до подвійної звитяги 91:45. В заключному відрізку гри господарі впевнено подолали позначку у 100 балів та оформили розгром маріупольців 114:63.

Після поєдинку Сергій Корабльов зазначив, що перший матч у Маріуполі його команда проводила на фоні сильної втоми. Але у повторній грі виправила ситуацію. «У нас попереду два важких домашніх матчі проти харків’ян, де нам точно буде нелегко. З понеділка будемо готуватися до цих зустрічей», – резюмував свій спіч наставник криворіжців.

Наступні матчі БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» проведе також вдома. 3 і 4 листопада наші спортсмени зустрінуться проти клубу «Харківські Соколи». Початок поєдинків о 18:00 і 10:00 відповідно. Вхід вільний.