«Гірник» дає бій вищоліговому «Львову», але мінімально поступається суперникам

Криворізький «Гірник» у протистоянні зі «Львовом» пропустив під кінець гри та покинув Кубок України.

31-го жовтня на стадіоні «Шахти КЗРК» у Кривому Розі відбувся один з матчів 1/16 Кубка України з футболу. Місцева команда «Гірник» зіграла проти представника Прем’єр-ліги – однойменного клубу «Львів».

Безумовно, фаворитами зустрічі вважалися гості. Додавала впевненості підопічним Юрія Бакалова і перемога в минулому турі чемпіонату у Києві над «Динамо». Але львів’янам та їх бразильцям довелося не солодко у Кривому Розі. Приїзд команди вищого дивізіону зібрав у промисловому «Кривбасі» аншлаг на маленькому стадіоні «Шахти КЗРК» – 2300 глядачів за офіційними даними.

З перших хвилин зустрічі леви перехопили ініціативу, більше контролювали м’яч. Але господарі поля були готові до такого розвитку подій. Гравці «Львову» відзначилися хіба що кількома дальніми спробами – воротар Кучер був на місці. А найреальнішу нагоду забити мали саме господарі: Сергій Гвоздевич у контратаці пробив потужно, але м’яч потрапив у сітку лише із зовнішнього боку. За нулів на табло футболісти відправились на відпочинок.

У другому таймі гірники більше сконцентрувалися на оборонних діях. Хоча і контргра від підопічних Геннадія Приходька проходила. Але «Львів» підсилив напад та став ще більше контролювати перебіг подій на полі. Захист «Гірника» діяв майже безпомилково до 81-ї хвилини гри. Тоді з другої спроби гості відкрили рахунок у матчі – Араужо опинився першим на добиванні після «сейву» Сергія Гвоздевича, який виніс м’яча з лінії порожніх воріт. За рахунку 0:1 господарі створили справжній осад володінь суперника. На останній хвилині криворіжці навіть претендували на пенальті, втім у суперечливій ситуації свисток арбітра промовчав.

Після мінімальної поразки численні глядачі подякували гірникам за поєдинок. Дійсно, команду Геннадія Приходька важко в чомусь дорікнути. Долю протистояння вирішив лише один епізод. Тепер криворізькому клубу необхідно переключатися на боротьбу в Другій лізі.