Першість міста: ФК «Кривий Ріг» за два матчі забив 14 голів та впритул наблизився до чемпіонства

Однойменний клуб з Кривого Рогу в режимі нон-стоп провів два поєдинки першості міста з футболу та здобув дві переконливі перемоги над суперниками.

31 жовтня на стадіоні «Будівельник» підопічні Валентина Платонова приймали «Кривбас». Колектив Сергія Мазура пропустив у дебюті зустрічі – Юрій Штурко майстерно виконав штрафний удар. Здавалося, що ще у першому таймі нечисленні глядачі побачать зливу голів. Втім до перерви «Кривий Ріг» більше не відзначався.

На старті другої 45-хвилинки несподівано для багатьох присутніх «Кривбас» зрівняв рахунок. Щоправда заслуга у цьому оборонця суперників – Саного Джаратше зрізав м’яча у сітку власних воріт після подачі зі штрафного. Але радіти Сергію Мазуру та його молодій команді довелось недовго. Вийшовші на заміну Аль-Азумі та Сергій Бовтуненко по разу головою засмутили кривбасівців. До фінального свистка лівійський форвард криворіжців зробив рахунок переконливим – 4:1.

Наступного дня червоно-білим протистояв більш серйозний опонент. «Кривий Ріг» зіграв проти «Фортуни», яка в цьому чемпіонаті непогано проявила себе і розташувалася одразу після лідерів на четвертій сходинці. Але боротьби у матчі майже не вийшло. Криворіжці переконливо діяли протягом усіх 90 хвилин зустрічі. Ще до перерви рахунок був 4:1 на користь червоно-білих (дубль Нікуліна, по голу в активі Стретовича та Бєлєя).

Побиття суперника продовжилось і після відпочинку. На початку тайму Аль-Азумі робить 5:1, а півзахисник Олександр Ісаков забиває шостий гол для свого клубу. Колектив Валентина Платонова не зупинився на досягнутому. Сергій Бовтуненко точним ударом доводить розгром до 7:1. А за останні десять хвилин Мухамед Аль-Азумі створив невеличке диво. Лівійський нападник ще тричі засмутив голкіпера противника. Перемога 10:1 для «Кривого Рогу» стає найбільшою в нинішній першості міста.

Таким чином червоно-білі впритул наблизилися до чемпіонства. У заключному турі хлопці Валентина Платонова мають обов’язково перемагати «Колос» з Софіївки, аби стати найкращими у дебютному для себе сезоні у Вищій лізі міста.