Першість міста: нічия «Колосу» та «Кривого Рогу» дарує чемпіонство «Лозуватці»

Підопічні Валентина Платонова у заключному турі не зуміли переграти софіївський «Колос» та стали лише другими в чемпіонаті.

3 листопада на штучному полі спорткомплексу «Гірник» відбувся один із поєдинків заключного туру чемпіонату Кривого Рогу з футболу. Однойменний клуб протистояв «Колосу» з Софіївки. Червоно-білих у цьому матчі влаштовувала лише перемога, адже тільки вона гарантувала золоті медалі колективу Валентина Платонова. Натомість свої справи «Колос» у нинішньому сезоні вже вирішив – команда Олега Манагарова за будь-яких обставин ставала третьою.

Перший тайм пройшов під контролем криворіжців. Футболісти «Колосу» будували гру від оборони, втім за першої можливості миттєво вибігали у контратаки. Кілька з них були гострими, але захист «Кривого Рогу» помилок не допускав. Натомість підопічні Платонова більше загрожували голкіперу суперників після стандартних положень. Втім кілька сотень глядачів до перерви голів не побачили.

Прокинувся «Кривий Ріг» тільки після пропущеного м’яча. «Колос» відповів опонентові його ж зброєю – після кутового біля воріт Олександра Плєханова відбулась пожежа, а найкмітливішим став гравець команди Манагарова. У однойменного клубу залишалося приблизно 40 хвилин, аби виправити ситуацію. Валентин Платонов одразу випустив одного із свого джокерів – лівійського нападника Аль-Азумі. Злива атак немов затопила карний майданчик «Колосу», гравці якого героїчно оборонялися.

На екваторі тайму один з численних наступів на володіння Софіївки вийшов вдалим. Після красивого удару зі штрафного, який на себе прийняла стійка, на добиванні першим опинився капітан червоно-білих Сергій Михалевський. Здавалося, що омріяний результат став цілком реальним для криворіжців. Але футбольна фортуна на цей раз відвернулась від «Кривого Рогу». Кураж воротаря противника, неточність на завершальній стадії та банальне невезіння. М’яч вперто не йшов у ціль. На останніх секундах у штрафному майданчику «Колосу» знесли когось із нападників, втім арбітр не наважився ставити пенальті у відповідальний момент.

Фінальним 1:1 найбільше за всіх раділи…представники «Лозуватки». Саме ця команда вберегла першу сходинку першості міста і стала переможцем Вищої ліги Кривого Рогу. Однойменний клуб набрав на один пункт менше, тому має задовольнятися лише «сріблом».