Чемпіонат України: футболісти «Кривого Рогу» розписали нічию з «Ярудом»

Підопічні Валентина Платонова нічийним результатом завершили першу половину сезону в чемпіонаті України серед аматорів.

4 листопада на стадіоні «Будівельник» ФК «Кривий Ріг» та маріупольський «Яруд» зіграли один із матчів 14-го туру Чемпіонату України серед аматорів. Однойменний клуб протистояв одному з аутсайдерів турніру. Маріупольці розташовувався на передостанній сходинці.

Забігаючи наперед слід зазначити, що найголовнішим суперником криворіжців у цьому двобої були не футболісти «Яруда», а власна втома. «Кривий Ріг» за п’ять днів проводив четвертий поєдинок. Тому і активних дій від футболістів Платонова було не так багато, як завжди. Початок матчу проходив у спокійному темпі. Обидві команди не форсували подій. За традицією, найбільша загроза від господарів йшла після виконання стандартів.

На екваторі тайму Стретович пробив у дальній кут з межі карного майданчику, але на місці опинився голкіпер суперників Ярослав Хоменко. Ще кілька флангових передач від червоно-білих адресатів не знайшли. Коли здавалося, що команди підуть на перерву за нулів на табло, прикрої помилки припустився центрбек Віталій Слищенко. Захисник на рівному місці підслизнувся і втратив м’яча, сферу підхопив В’ячеслав Калінін. Сімка гостей переграла Олександра Антоненка у ближньому бою – 0:1.

Домашня поразка аж ніяк не входила у плани «Кривого Рогу». Тому одразу в другому таймі Валентин Платонов почав освіжати напад замінами. На 59-й хвилині Олександр Мазенко вдало підключився до подачі з кутового і головою невідпорно пробив у кут воріт – 1:1. На хвилі успіху криворіжці побігли забивати другий м’яч. Але напружений графік вдавався взнаки. Втомлені господарі не могли провести точну атаку. Врешті-решт гра збилася на стандарти та флангові подачі.

У компенсований час Микола Боярин міг принести нашим землякам вольову перемогу. Захисник підключився на кутовий і вище за всіх вистрибнув у карному майданчику. Удар головою був точним, а трибуни вибухнули радісним вигуком «ГОЛ». Втім арбітр вгледів у цьому епізоді порушення правил з боку Боярина. Фінальний рахунок 1:1 залишив задоволеною сторону гостей, та аж ніяк не радісним Валентина Платонова.

Але цей день все одно став особливим для клубу «Кривий Ріг». Воротар команди Олександр Антоненко після матчу зробив пропозицію руки та серця своїй коханій, на що вона відповіла емоційним «Так!». Молодій парі аплодував увесь стадіон.

На зимову перерву криворізький колектив йде відпочивати на шостій позиції. У земляків 19 набраних очок і хороша можливість просуватися уверх по турнірній таблиці навесні.