Три м’ячі у другому таймі: «Кривбас» у першості міста розгромив «Пенуел»

Колектив Сергія Мазура завершив сезон на мажорній ноті, впевнено перегравши християнський клуб «Пенуел».

3-го листопада на стадіоні «Спарта» відбувся один з поєдинків останнього 22-го туру чемпіонату Кривого Рогу з футболу. На полі зійшлися «Кривбас» Сергія Мазура та ХФК «Пенуел». Цей матч став одним з останніх у поточному сезоні.

У першому таймі команди діяли приблизно рівно, особливо не відрізняючись гострими атаками. Обидва клуби на двох створили кілька моментів для взяття воріт, втім голів до перерви не було. В дебюті другої 45-хвилинки колектив Сергія Мазура повів у рахунку – точного удару завдав Троцик.

Представники «Пенуелу» підсили атаку замінами, побігши відіграватися. Але кривбасівці спіймали кураж та ще двічі засмутили Микиту Переходько. Спочатку дубль оформив Троцик, а за кілька хвилин до кінця зустрічі крапку в матчі поставив Лозний. 3:0 за червоно-білими. Команда Сергія Мазура завершує сезон на 10-му місці серед 12 учасників.