Криворізький «Гірник» з хокейним рахунком громить другу команду «Миколаєва»

Команда з Кривого Рогу забила у ворота клубу «Миколаїв-2» рекордні для себе сім м’ячів.

4 листопада на стадіоні «Шахти КЗРК» пройшов один з поєдинків 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги. Криворізький «Гірник» на своєму полі приймав «Миколаїв-2». В першому колі наші земляки без проблем розібралися на виїзді із суперником – 3:0.

Господарі розпочали активно, але розмочити рахунок гірникам вдалося на екваторі тайму – Сергій Гвоздевич хорошим ударом невідпорно пробив по воротам суперника. За 10 хвилин той же Гвоздевич подвоїв перевагу криворіжців. Як виявилось, це був лише початок погрому миколаївського клубу. Захисник Андрій Голуб вдало підключився до подачі з кутового. А потім Ігор Бука скористався помилкою оборони суперників – 4:0.

В дебюті другої половини зустрічі свіжий Віктор Сахнюк забиває п’ятий м’яч криворізької команди. За хвилину миколаївці отримали право на пенальті – Владислав Сосєдко рукою зіграв, захищаючі власні ворота. Арбітр крім «точки» ще й вирішив вилучити захисника господарів (хоча в Європі відходять від т. зв. «подвійного покарання»). 11-метровий гості реалізували – 5:1.

Але навіть вдесятьох «Гірник» грав в атакуючому стилі. Тимур Пограничний пробив з лінії штрафного майданчику і м’яч після рикошету оминув кіпера опонентів – 6:1. До фінального свистка гості зуміли ще двічі засмутити Данила Кучера, а за колектив Геннадія Приходька дубль оформив Віктор Сахнюк. Підсумкові 7:3 дійсно можна назвати хокейним результатом. Криворіжці закріпили позиції на третій сходинці в чемпіонаті