Суперліга області: «Кривбас» Сергія Мазура без шансів поступається «Обрію» 2:7

Підопічні Сергія Мазура в останньому поєдинку сезону в першості області осоромилися в Нікополі, програвши місцевому «Обрію» 2:7.

7 листопада на стадіоні «Колос» в Нікополі пройшов один з матчів заключного 18-го туру Суперліги Дніпропетровської області з футболу. На полі зустрілися два аутсайдери турніру – «Обрій» та «Кривбас» під керівництвом Мазура.

В першому таймі глядачі побачили лише один гол у виконанні господарів. Після перерви криворіжці зусиллями Богдана Зінченка рахунок зрівняли. Втім через п’ять хвилин нікопольці мали подвійну перевагу 3:1. Андрій Баштанник скоротив розрив, але гості одразу пропустили вчетверте.

Під завершення поєдинку гра у кривбасівців зовсім розклеїлась. Футболісти «Обрія» ще тричі засмутили Єгора Юрочка. Підсумкові 7:2 залишили колектив Сергія Мазура на передостанньому 9-му місці. А команда з Нікополя здобула лише другу перемогу в чемпіонаті, забивши одразу сім м’ячів (до цього за 17 матчів «Обрій» відзначився лише 10-ма точними ударами).