Софіївський «Колос» вперше в історії виграє Суперкубок Кривого Рогу з футболу

«Колос» із Софіївки у серії післяматчевих пенальті подужав футболістів «Лозуватки» і виграв Суперкубок міста.

10-го листопада у Кривому Розі розіграли футбольний Суперкубок. За трофей сперечалися «Лозуватка» (як чемпіон міста) і «Колос» з Софіївки (як володар Кубка). Поєдинок носив статус принципового, адже ці клуби боролися за перемогу в Суперкубку вже втретє поспіль. Двічі сильнішими у протистоянні були гравці з Лозуватки. Тому софіївці жадали реваншу.

Матч на штучному полі спорткомплексу «Гірник» стартував активно. Команди обмінялися гольовими моментами. Невдовзі рахунок на 12-й хвилині відкрив форвард «Лозуватки» Максим Тарасюк. Нападник підхопив м’яча та пройшов центром оборони суперника, обігравши захист і голкіпера противника. «Колос» оговтався від швидкого голу ближче до екватора тайму. До цього за «Лозуватку» міг забивати Юрій Штелюк, але з вигідної позиції він промахнувся. Футболісти з Софіївки до перерви встигнули кілька разів небезпечно пробити, втім результату це не принесло.

У другій частині матчу «Колос» почав діяти ще активніше. Гострі моменти біля воріт «Лозуватки» виникали все частіше, тому як кажуть «гол назрівав». Хоча чемпіони також мали всі шанси вирішити долю протистояння у швидких контратаках. Але підопічні Олега Студнікова пробачали суперників. А ось Артем Гордієнко з «Колосу» на 84-й хвилині своїх візаві не пробачив – прекрасний удар і рахунок стає рівним 1:1.

До фінального свистка обидві команди вирішили не ризикувати. Тому глядачів очікувала справжня «футбольна лотерея». І тут «Лозуватка» була ближчою до перемоги, втім останній удар від Антона Кудя потягнув Роман Пазенко (до цього у «Колосу» першим не забив Роман Красницький). У серії до першого промаху здали нерви у Антона Мосіна з «Лозуватки», який пробив вище білого прямокутника. 5:4 – софіївський клуб перемагає по пенальті і вперше завойовує Суперкубок міста.