Кубки, медалі та грамоти: у Кривому Розі підвели підсумки 2018 футбольного року

Представники Федерації футболу Кривого Рогу нагородили кращих спортсменів різних вікових категорій.

Традиційно футбольний рік у Кривому Розі закриває святкова програма нагородження кращих команд міста. Цього разу дійство провели у театрі імені Тараса Шевченка 24-го листопада.

Перш за все нагороди отримали молоді футболісти віком від 6-8 років. У кожній із категорій призерів міських змагань відзначали медалями та кубками. Кращі бомбардири чемпіонатів отримували свої призи. Більше за всіх нагород зібрали представники ДЮСШ №1 Кривбас-84, спортивної школи ФК «Гірник» та філіалу донецького «Шахтаря».

Серед дорослих клубів у Першій лізі тріумфували футболісти «Ветерану». У Вищому дивізіоні третіми стали гравці «Колосу» (Софіївка), «срібло» у ФК «Кривий Ріг», а золоті медалі у футболістів «Лозуватки».

Нагадаємо, що софіївський «Колос» у вересні виграв Кубок міста з футболу, а кілька тижнів тому взяв Суперкубок Кривого Рогу.