Контрольний матч: «Гірник» впорався із «Лозуваткою» з рахунком 4:1

Команда Геннадія Приходька провела заключний матч у 2018 році.

29-го грудня на клубній базі ФК «Гірник» пройшов спаринг між гірниками та чемпіоном міста з футболу – «Лозуваткою». Цим поєдинком команди закривали для себе 2018 рік. Професійний клуб швидко відкрив рахунок у матчі: відзначився Віктор Сахнюк. Перед перервою аматорів засмутив вдруге Ігор Бука.

Після перерви обидва колективи провели чимало замін, щоб освіжити гру та побачити у дії інших виконавців. Капітан «Гірника» Андрій Григорик забив третій гол. Щоправда без свого м’яча «Лозуватка» не пішла з поля. Це Максим Тарасюк розмочив рахунок. Але у підсумку підопічні Геннадія Приходька довели справу до розгрому. Ігор Яровой вчетверте засмутив Дениса Козенка.

4:1 – «Гірник» в гарному настрої завершує перший навчально-тренувальний збір. «Лозуватка» готується до відновлення Зимової першості міста.