«Гірник» у товариській зустрічі з непристойним рахунком розгромив «Лозуватку»

Команда Геннадія Приходька познущалася над суперником, забивши одразу 10 голів у ворота «Лозуватки».

20-го січня у спорткомплексі «Гірник» відбулася товариська зустріч між представником Другої ліги України та минулорічним чемпіоном Кривого Рогу «Лозуваткою». Гірники сповна використали спаринг та потішили своїх вболівальників переконливою перемогою. Ще до перерви за колектив Геннадія Приходька відзначилися Кобилінський, Заіменко, новачок на перегляді та Прутян.

На другу 45-хвилинку наставник професійного клубу випустив кращого за версією фанів футболіста у першій половині сезону Ігоря Буку. Півзахисник немов віддячив вболівальникам за визнання та доклав зусиль до ще шести голів у ворота «Лозуватки». Тричі Бука асистував партнерам по команді і стільки ж відправляв м’яча у сітку. Підсумкові 10:0 стали найбільшою перемогою «Гірника» у протистояннях із «Лозуваткою».

23-го січня підопічні Геннадія Приходька на виїзді зустрінуться проти молодіжного складу «Олександрії».