Підопічні Геннадія Приходька програли «Інгульцю» з Петрового 2:6.

25 січня на клубній базі «Інгульця» у селі Володимирівка криворіжці провели товариський матч із представником Першої ліги. За обопільною згодою, команди провели чотири тайми по 30 хвилин.

У «Гірника» з різних причин були відсутніми Данило Кучер, Владислав Сосєдко, Микита Гамонов та Ігор Яровой. За перші півгодини гості повели у рахунку – зі штрафного відзначився Ігор Бука. Далі за криворізький клуб забив Андрій Григорик (з пасу все того ж Ігоря Буки). Проте потім відзначалися лише футболісти «Інгульця».

Ще у другій 30-хвилинці команда з Петрового провела три результативних атаки, вирвавшись вперед 3:2. У третьому таймі колективи обійшлися без голів. А у заключний ігровий відрізок відбувся бенефіс інгульчанина Олександра Мішуренка, який за неповні 20 хвилин оформив хет-трик.

«Інгулець» переміг 6:2, а підопічні Геннадія Приходька провели непогані стартові 50 хвилин зустрічі. Тренер дав можливість проявити себе на тлі сильного суперника багатьом футболістам, в тому числі й криворізькій молоді.