Команда з Кривого Рогу невдало розпочала боротьбу за Кубок Єдності-2019

fcdnipro.ua / Офіційний сайт футбольного клубу «Дніпро»

ФК «Кривий Ріг» за всіма статтями програв «Дніпру» з розгромним рахунком 0:5.

26-го січня у Дніпрі відбувся стартовий поєдинок нового передсезонного турніру – Кубка Єдності-2019. Цей чемпіонат прийшов на зміну традиційному Кубку Придніпров’я, а зіграють у ньому професійні клуби та кращі колективи аматорського чемпіонату. Бере участь у першості і однойменний клуб з Кривого Рогу. Стартовим суперником команди Валентина Платонова став легендарний «Дніпро», що нині починає нову сторінку історії з низів українського футболу.

Перший тайм краще провели господарі. Криворіжці хоча і мали свої моменти, проте дніпряни виглядали більш переконливіше. Тому і не дивно, що біло-сині ще до перерви двічі засмутили Олександра Плєханова – голами відзначилися Бандурін та Будняк.

На старті другої 45-хвилинки гості отримали третій м’яч у власні ворота після точного удару Сороки. Обидва наставники провели чимало замін у другій половині зустрічі, але бажаного результату, насамперед для «Кривого Рогу», це не принесло. Натомість «Дніпро» ще двічі забив наприкінці матчу. Спочатку Сорока оформив дубль, а Михайленко підсумував результат зустрічі. 5:0 – Валентину Платонову та його колективу є над чим працювати.