«Гірник» у товариській зустрічі програв молодіжці «Олександрії»

Футболісти з Кривого Рогу в спарингу на виїзді розгромно програли молодіжній команді «Олександрії» 1:4.

31-го січня в Олександрії відбувся товариський матч між молодіжною командою місцевого клубу та криворізьким «Гірником». Геннадій Приходько у першому таймі випускав основних виконавців, а по перерві дав можливість проявити себе резервістам та потенційним новачкам.

На екваторі першої 45-хвилинки господарі швидко забили два м’ячі, знайшовши вільні місця у центрі захисту криворіжців. Гості у відповідь підловили суперника на помилці в обороні. На 37-й хвилині Ігор Яровой майстерно розібрався із захисником і голкіпером – 2:1. Проте ще до перерви олександрійці втретє засмутили «Гірник».

У другій половині зустрічі господарі збільшили перевагу до трьох м’ячів, вдало виконавши кутовий удар. Обидва наставники провели велику кількість замін, а Геннадій Приходько випустив кількох потенційних новачків, що перебувають на перегляді у клубі. Проте обидві команди до фінального свистка арбітра більше не забивали. 4:1 – впевнена перемога «Олександрії» (U-21).