Товариський матч: ФК «Гірник» розписав нічию із юніорами «Олександрії»

Команда з Кривого Рогу завершила внічию 1:1 спаринг із юніорським складом «Олександрії».

4-го лютого у Кривому Розі на тренувальній базі «Гірника» відбулася товариська зустріч між колективом Геннадія Приходька та юніорською командою представника Прем’єр-ліги – «Олександрії». Цей поєдинок став третім для криворіжців на третіх зимових зборах. Попередні два наші земляки програвали.

Краще розпочали матч господарі, і вже на 5-й хвилині Ігор Бука подав у штрафний майданчик, де Андрій Григорик потужним ударом відкрив рахунок – 1:0. Команди обмінялися кількома гострими випадами, проте м’ячів до перерви більше не забивали. Хоча у першому таймі гірники мали збільшувати перевагу.

Підопічні Приходька продовжували гостро атакувати і у другій 45-хвилинці. Проте оборона гостей на чолі з кіпером вистояла. А ось молоді олександрійці в одній з нечисельних атак заробили кутовий, після якого Василь Луців зрівняв рахунок – 1:1. Результат на полі більше не змінювався.