Криворіжці у товариській зустрічі програли суперникам по Другій лізі з рахунком 0:1.

5-го лютого на клубній базі «Гірник» провів черговий спаринг в рамках третього зимового збору. На цей раз нашим землякам протистояв їх противник по Другій лізі – херсонський «Кристал». Перший тайм трохи краще провели гості, за що вони отримали винагороду у вигляді голу Жовтюка – 0:1. Хоча гірники також створювали моменти, які, щоправда, марнували.

Після перерви підопічні Геннадія Приходька заграли ще активніше, проте пробити голкіпера херсонського клубу ніяк не вдавалося. Другу половину зустрічі криворіжці можуть занести собі в актив, проте бажаного результату у них досягти не вийшло. Мінімальна поразка «Гірника» 0:1.