Криворізький клуб у черговому спарингу поступився представнику Першої ліги з рахунком 1:2.

7-го лютого відбувся черговий товариський матч для колективу Геннадія Приходька. Наші земляки знову помірялися силами з міцним горішком Першої ліги – «Інгульцем» з Петрового. Зустріч проходила у селі Володимирівка на тренувальній базі «Інгульця».

Криворіжці провели достойний поєдинок із опонентом дивізіону вище. У першому таймі більше загрози йшло від господарів поля, хоча рахунок довго тримався нічийним. І все ж таки «Інгулець» забив перед паузою на перерву. Олександр Акименко з розвороту завдав невідпорного удару.

На другу половину зустрічі обидва клуби зробили велику кількість замін. І це принесло гостям бажаний результат: Андрій Шмат дальнім пострілом зрівняв шанси команд на перемогу. Згаявши кілька непоганих нагод, криворізькі футболісти пропустили незадовго до фінального свистка. Артем Козлов скористався помилкою захисників «Гірника» та забив вирішальний гол у матчі – 2:1.