Кривбасівці, виграючи по ходу матчу, поступилися команді Валентина Платонова 1:2.

10-го лютого у Кривому розі відбувся один із перенесених матчів 7-го туру Зимової першості міста з футболу. На стадіоні «Спарта» зустрічалися команди «Кривий Ріг» та «Кривбас». У першому таймі дещо несподівано вдалося відзначитися колективу Сергія Мазура. Це Віталій Левкович зі штрафного застав зненацька Олександра Плєханова – 1:0.

Футболісти «Кривого Рогу» одразу пішли у наступ, проте численні моменти біля воріт кривбасівців неодноразово марнувалися. Та врешті-решт рахунок був зрівняний. Дебютним м’ячем у дорослому футболі відзначився вихованець ДЮСШ №1 16-річний Сергій Матко.

На старті другого тайму вперше за поєдинок вивів свою команду вперед лівійський форвард «Кривого Рогу» Мухаммед Аль-Азумі – 2:1. Нападник скористався неузгодженими діями суперників у захисті. Надалі обидва клуби мали шанси для взяття воріт, проте більш впевненіше виглядали підопічні Валентина Платонова. Голів у матчі команди більше не забивали – вольова перемога «Кривого Рогу» 2:1.