Футболіст «Кривбасу» Віталій Левкович вдарив арбітра в обличчя після червоної картки, – очевидці

Півзахисник «Кривбасу» Віталій Левкович неадекватно відреагував на вилучення та вдарив головного суддю в обличчя.

Інцидент трапився в неділю, 10-го лютого, під час матчу Зимової першості Кривого Рогу. На стадіоні «Спарта» грав «Кривбас» Сергія Мазура проти ФК «Кривий Ріг». Кривбасівці вигравали 1:0 після голу Віталія Левковича, проте однойменний клуб на старті другого тайму відігрався і вийшов уперед 2:1.

На 65-й хвилині зустрічі, згідно протоколу поєдинку, стався цікавий епізод. Боротьбу за м’яч вели Павло Бовтуненко (захисник ФК «Кривий Ріг») та хавбек «Кривбасу» Віталій Левкович. Оборонець відтіснив свого суперника від м’яча корпусом, через що Левкович впав і опинився за межами поля.

Арбітр зустрічі не вгледів у цьому моменті порушення правил, а півзахисник «Кривбасу» відверто виказав невдоволення рішенням судді. Представник Феміди не витримав і показав гравцю жовту картку, яка для нього стала другою за матч. Вже після вилучення нерви у Левковича остаточно здали – гравець дозволив собі вдарити головного арбітра Владислава Чеголю кулаком в обличчя. Попри те, суддя продовжив гру, не відправивши команди у роздягальні.

Епізодом із ударом гравця в арбітра зацікавились у Федерації футболу Дніпропетровської області. За інформацією із наших джерел, Віталій Левкович може отримати тривалу дискваліфікацію.