Кубок Єдності: ФК «Гірник» поступився аматорському «ВПК-Агро»

Команда з Кривого Рогу програла представнику Чемпіонату України серед аматорів з рахунком 0:2.

12-го лютого у спорткомплексі «Гірник» відбувся поєдинок 2-го туру Кубка Єдності. Цей турнір зібрав представників різних дивізіонів України. Команди через цей чемпіонат готуються до поновлення офіційних змагань навесні.

Криворізький «Гірник» на своєму полі приймав команду з Чемпіонату аматорів – «ВПК-Агро» (Магдалинівка). Перший тайм активніше провели гості, що і вилилось у забитий м’яч. На 12-й хвилині Ігор Соколянський пробив Дмитра Черниша потужним ударом у верхній кут воріт – 0:1. Аматорський колектив організовано діяв у захисті, що значно ускладнювало життя для господарів поля.

По перерві гірники заграли активніше, а Геннадій Приходько випустив трьох свіжих футболістів. Це додало господарям мобільності, хоча й «ВПК-Агро» надійно оборонявся. Криворізький клуб почав шукати щастя біля воріт суперника, проте відзначитися голом ніяк не вдавалося. На противагу гості продемонстрували відмінну реалізацію: вібігли у контратаку та заробили пенальті. 11-метровий реалізував Михайло Коломоєць – 0:2.

Наступний матч на Кубку Єдності «Гірник» проведе проти ФК «Волчанськ» (Харківська область).