Кубок України з футзалу: криворізький «Фаворит» покидає турнір після поразки в Дніпрі

Команда «Фаворит» з Кривого Рогу не зуміла подолати дніпровський Human на першій стадії національного кубка.

3 листопада у Дніпрі відбувся повторний поєдинок першого попереднього раунду Кубка України з футзалу. Місцевий клуб Human на своєму майданчику приймав криворізький «Фаворит». Перша частина протистояння, яка відбулась минулого тижня у Кривому Розі, залишилась за нашими земляками – 3:2.

Наставник криворіжців Артем Хмара не міг розраховувати одразу на кількох провідних гравців, які допомагали його колективу в першому поєдинку. Серед втрат такі футболісти як Микола Боярин, Денис Божко та Олександр Мазенко. Тому до обласного центру відправились лише дві четвірки польових гравців. У першому таймі ініціативою володіли господарі, які жадали відіграти гандикап першого матчу. І дніпрянам вдалось пробити масований захист криворіжців ближче до екватору тайму. «Фаворит» відповів лише кількома небезпечними ударами.

На старті другої 20-хвилинки гравці клубу Human подвоїли перевагу. Тепер гостям потрібно було відігравати вже два м’ячі. Як не старалися криворіжці, всі спроби бодай скоротити рахунок були марними. За 6 хвилин до фінальної сирени «Фаворит» почав грати у п’ятьох польових гравців. Втім штурм воріт дніпровської команди бажаного не приніс. 0:2 – підопічні Артема Хмари покидають Кубок України.