Футзал

«Репортер» поступається у першому поєдинку сезону команді «Ентузіаст»

Пн, 19 Лис 2018 о 17:40

Збірна журналістів Кривого Рогу стартувала з поразки у першості міста з футзалу серед команд Другої ліги.

18 листопада розпочався сезон у колективів Другої ліги криворізького футзалу. Вдруге поспіль у змаганнях беруть участь медійники – команда «Репортер» не тільки втрималась у першості після невдалого минулорічного старту, але й окріпла як клуб – оновлений логотип, форма, спонсори та багато новачків на майданчику.

У першому турі репортам довелося протистояти міцному горішку – команді «Ентузіаст». Прісний початок зустрічі дещо розбавили гравці номінальних гостей. Михайло Лапін дотепно зіграв поблизу воріт суперника і вивів «Репортер» уперед. Перевага колективу журналістів трималася аж до середини другого тайму.

На жаль, далася взнаки незігранність у стані репортерів. Молода команда припустилася кількох помилок, які і вирішили долю матчу. Ентузіасти тричі забили у п’ятихвилинний проміжок. У заключній атаці матчу у ворота «Репортеру» поставили пенальті, а захисник Сушко побачив перед собою червону картку. Акуленко удар з позначки потягнув і залишив результат незмінним – 3:1 на користь «Ентузіасту».

Теги:
Джерело: Спортивний Кривбас