Після другого туру Суперліги відразу чотири команди йдуть без втрат

17 листопада в спорткомплексі КНУ пройшли поєдинки 2-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу. Лише у двох матчах глядачі побачили інтригу і боротьбу на майданчику. В інших трьох зустрічах лідери розгромно перемагали своїх опонентів.

Спершу «Конкорд» без особливих проблем впорався з колективом «КНУ». Студенти ще до перерви пропустили п’ять м’ячів, при цьому, не забивши шестиметровий удар. Малюнок гри особливо не змінився, а до фінальної сирени рахунок і взагалі став 7:0 на користь «Конкорда».

Справжню гольову феєрію влаштували GaS_On і «Веселе». Ці клуби на двох забили аж 14 голів. Щоправда одразу 10 із них залетіли у ворота новачка елітного дивізіону. Футболісти «Веселого» по п’ять разів засмучували кіпера суперників в кожному з таймів. Проте дебютанти у другій половині дуелі забили тричі і трохи поліпшили настрій від розгрому – 4:10.

Найбільш цікавим стало протистояння «ЕТЦ» і «Штурму». Напружена і суха перша 15-хвилинка ще більше підігрівала пристрасті на паркеті. У запеклій боротьбі трохи краще проявили себе гравці «Штурму», які святкували мінімальний успіх 2:1.

Команда «129-го кварталу» нічого не зуміла протиставити «Фавориту». Ще до перерви підопічні Артема Хмари провели п’ять результативних атак. Потім кварталівці відіграли один гол в дебюті другого тайму, але на більше їх не вистачило – фіаско з непристойним рахунком 1:8.

У заключному поєдинку туру «Єдність» з Нікополя зустрічалася з командою Північного ГЗК. Гості виграли перший період з рахунком 3:1. А в другій половині гри без особливих труднощів утримали потрібний результат – перемога 4:2.

Після двох зіграних турів чотири команди йдуть без втрат – «Конкорд», «Фаворит», «Єдність» і «Штурм». По три бали у «Веселого» і «ЕТЦ». Без набраних пунктів відразу чотири клуби – «Північний ГЗК», GaS_On, «КНУ» і «129-й квартал». За 10 проведених матчів поки що не зафіксовано жодного нічийного результату.