У Суперлізі Кривого Рогу сформувався триумвірат лідерів

25-го листопада пройшов 3-го туру Суперліги Кривого Рогу по футзалу. Традиційно поєдинки пройшли в спорткомплексі Криворізького національного університету.

Першими на майданчик вийшли нікопольська «Єдність» і місцевий «ЕТЦ». Криворіжці пропустили два м’ячі на старті матчу, але знайшли в собі сили відігратися в дебюті другого тайму. Однак нікопольці практично відразу забили втретє і здобули важку перемогу з рахунком 3:2.

Ще одне протистояння пройшло із завидною інтригою і непередбачуваністю. Дуель «Штурму» і «Веселого» можна було назвати битвою за шість очок. Штурмовики забили першими і тримали перевагу до кінцівки поєдинку. Але за останні чотири хвилини гравці «Веселого» не тільки зрівняли рахунок, але й вирвали дуже непрості три очки – 2:1.

«Фаворит» в гольовій перестрілці виявився сильнішим за гравців «КНУ». Студенти до перерви гідно протистояли опоненту, поступаючись 2:4. Але колектив Артема Хмари довів зустріч до успішного закінчення: «Фаворит» переміг 7:3 і поки що йде без втрат очок.

За схожим сценарієм ще один лідер турніру «Конкорд» переграв одного з аутсайдерів чемпіонату – команду «Північного ГЗК». Скромні 3:1 до перерви змінилися гольовою феєрією в другому таймі. Глядачі побачили відразу дев’ять влучних ударів, а переможцями прогнозовано вийшли футболісти «Конкорда» – 8:5.

На десерт криворізьких любителів футзалу чекало протистояння новачка елітного дивізіону, клубу GaS_On, проти сусіда по турнірці – гравців «129-го кварталу». Інтриги в цей матч додавав той факт, що обидва клуби ще не набирали очки в новому сезоні. Дев’ять хвилин чистого ігрового часу на табло горіли нулі, але потім кварталівців немов «прорвало». Три м’ячі до паузи і ще п’ять у другому таймі абсолютно декласували суперника. До честі команди GaS_On два голи вони таки зуміли забити перед свистком арбітра. 8:2 – перша перемога «129-го» в чемпіонаті.

Після трьох турів у турнірній таблиці сформувалася трійка лідерів: без втрат йдуть «Конкорд», «Фаворит» і «Єдність». Без залікових балів поки що «Північний ГЗК», GaS_On і «КНУ».