«Репортер» з великим рахунком поступився представникам Донецького юридичного інституту

Збірна медійників Кривого Рогу програла студентам Донецького юридичного інституту з рахунком 0:6.

Змагання серед команд Другої ліги міста з футзалу набирають оберти. У 2-му турі зустрічалися колективи «Репортер» та «ДЮІ». Зі стартових хвилин зустрічі студенти перехопили ініціативу. Обстріл воріт журналістів розпочався з перших атак. Втім надійно та впевнено діяв воротар Олександр Акуленко. Саме завдяки йому репортери зберегли володіння в недоторканності до перерви.

Другий тайм вже непогано розпочали гравці «Репортеру». Але в завершальній стадії бракувало точної передачі або удару. Ближче до середини 20-хвилинки студенти знову взяли гру під контроль. І таки зуміли пробити голкіпера суперників, який у той день зловив кураж. Гол окрилив номінальних гостей, а репортери навпаки – почали ще більше припускатися помилок. У відкритому футболі майже без захисту представники «ДЮІ» довели справу до розгрому – 6:0. Журналісти у новому сезоні поки що без очок і лише з одним забитим м’ячем.