Криворізька Суперліга: «Фаворит» ледь не оступився, а «КНУ» вперше переміг у сезоні

1-го та 2-го грудня у спорткомплексі «КНУ» відбулися поєдинки 4-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу.

Перша гра туру подарувала протистояння між клубом «Веселе» та «ЕТЦ». Стартовий тайм пройшов більш-менш рівно, тому і на табло горіли дві одиниці. Але після перерви більш досвідчені гравці «Веселого» зламали супротив опонентів. Дублі Шейки та Аль-Азумі принесли перемогу їх команді – 5:2. Відзначимо два голи у складі «ЕТЦ» від Шестакова.

Далі «Штурм» зустрічався з одним із аутсайдерів першості – «129-м кварталом». Штурмовики ще на старті гри зняли будь-які питання щодо переможця матчу. 4:1 до перерви і 9:4 після фінальної сирени засвідчили тотальну перевагу «Штурма» над суперниками. У переможців хет-триком відзначився Балагуєв, а дублі в активі Сулімовського та Філіна.

У третьому поєдинку ледь не сталась найбільша сенсація сезону. «Фаворит» протистояв команді «Північного ГЗК», яка очок ще не набирала. В першій половині зустрічі колективи обмінялися точними ударами. Нічийний результат тримався до самої кінцівки гри. Але футболісти «Фаворита», відповідаючи своїй назві і статусу, таки вирвали перемогу. Два голи за дві хвилини до сирени принесли команді Артема Хмари три очки.

Центральний матч туру пройшов між «Єдністю» з Нікополя та «Конкордом». Обидві клуби до звітного протистояння мали 100% показники. Криворіжці на старті зустрічі вийшли в лідери. Мінімальна перевага трималася до середини другого тайму. «Конкорд» подвоїв рахунок, а в кінцівці забив ще двічі. «Єдність» відповіла лише одним точним ударом.

Нарешті прорвало гравців «КНУ». Студенти влаштували справжній погром новачку елітного дивізіону – команді GaS_On. Комфортну перевагу підопічним Ганзікова забезпечили чотири точних постріла ще в середині першої половини зустрічі. Дебютанти відповіли лише одним голом. Витримавши паузу, студенти оформили тотальний погром у другій 15-хвилинці. Хет-трик Тішкіна і дубль Ломовського принесли першу перемогу «КНУ» в чемпіонаті з рахунком 9:1. GaS_On залишається з нулем в графі набраних очок.

Турнірну таблицю очолюють «Конкорд» і «Фаворит», які мають максимум очок – по 12. Одразу три команди набрали по 9 балів і переслідують лідерів – це «Веселе», «Штурм» і «Єдність». «Північний ГЗК» та GaS_On до сих пір без залікових пунктів.