Команда репортерів поділила очки з футболістами «Енергії»

У футзальній першості ФК «Репортер» вдруге поспіль зіграв внічию 3:3.

9-го грудня відбулися поєдинки 4-го туру Другої ліги з футзалу серед команд Кривого Рогу. Наші колеги з ФК «Репортер» зустрічалися проти «Енергії». За медійників першим забив Андрій Іванов. Перевага репортерів була недовгою – суперники зрівняли рахунок. Але вже у наступній атаці дебютний гол за журналістів забив Сергій Кіліяну – захисник дальнім пострілом вразив дальній кут. А ще за кілька хвилин Євген Волков вдало підключився до розіграшу кутового і влучив точно в ціль – 3:1. Щоправда гравці «Енергії» скористалися помилкою противників та один м’яч до перерви відквитали. Медійники згаяли чимало можливостей, щоб мати більший відрив від опонентів. За що команда Акуленка потім поплатилася.

Друга половина зустрічі не проходила за суттєвої переваги «Репортеру». Згодом енергетики вдало розіграли аут і вдруге за матч зрівняли рахунок – 3:3. І за такого перебігу подій на повноцінні три бали претендували обидва клуби. Гравці втрачали 100%-і гольові моменти. «Енергію» неодноразово рятував другий голкіпер, який з’явився після перерви. На заключних секундах поєдинку стався суперечливий епізод. Суддя під час атаки енергетиків вирішив дати фінальний свисток (оскільки час на секундомірі вже збіг і пролунав відповідний сигнал), але буквально через кілька секунд «синьо-білі» забили гол. Як не атакували арбітрів футболісти «Енергії», рефері свою думку не змінив. 3:3 – бойова нічия. Репортери залишаються передостанніми з двома пунктами в активі.