Криворізька Суперліга: «Конкорд» і «Фаворит» утримують лідерство

8-го грудня в спорткомплексі «КНУ» відбулися матчі 5-го туру Суперліги міста з футзалу.

Першими на ігровий майданчик вийшли команди «Веселе» і «129-й квартал». Свою перевагу в класі минулорічні фіналісти плей-офф довели ще в першому таймі. Чотири м’ячі практично вбили інтригу. В підсумку «Веселе» виграв без особливих проблем 6:2. Покер в активі Дмитра Гужви.

Класний матч видали «Штурм» та «КНУ». Студенти програвали в два м’ячі, але до перерви відновили паритет. У другій половині зустрічі штурмовики знову вийшли вперед, але і тут підопічні Ганзікова не здалися – 3:3. Долю протистояння вирішив Олександр Хрищенко. Форвард «Штурма» оформив хет-трик на останній хвилині гри і подарував своєму колективу перемогу з рахунком 4:3.

«Північний ГЗК» перестріляв новачків елітного дивізіону. Футболісти клубу GaS_On зуміли чинити опір до перерви, мінімально програючи 1:2. Але другий тайм довів перевагу заводчан до впевненої перемоги 6:3. У складі тріумфаторів три м’ячі забив Денис Іщенко.

Команда «ЕТЦ» гідно зіграла проти одного з лідерів – клубу «Конкорд». Саме «ЕТЦ» відкрили рахунок на першій хвилині поєдинку. Але до перерви дубль Романа Гречки дозволив «Конкорду» повести в рахунку. У другій 15-хвилинці лідери турніру забили двічі, і стільки ж промахнулися з 10-метрової позначки. Але це не завадило їм виграти 4:2.

Чи не найбільш класним матчем стала зустріч нікопольської «Єдності» і «Фаворита». Гості забили першими, але потім криворіжці відповіли трьома гольовими атаками (1:3). Футболісти з Нікополя скоротили розрив у рахунку, але перед перервою знову пропустили. Проте, «Єдність» знову закручує інтригу до максимуму – 3:4. Після відпочинку «Фаворит» забив п’ятий м’яч і свою перевагу вже не упустив. Підсумковий успіх криворізького клубу 5:3.

«Конкорд» і «Фаворит» продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонату, маючи максимум набраних балів – по 15. На три пункти менше у клубів «Веселе» і «Штурм». Дев’ять у представників з Нікополя. З нулем в графі очки продовжує перебувати GaS_On.