У битві за лідерство в Суперлізі «Фаворит» переграв «Конкорд» з рахунком 4:2

Команда Артема Хмари виявилася сильнішою за колектив Дениса Хайрулліна.

15-го грудня у спорткомплексі «КНУ» проходили матчі 6-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу. Центральним поєдинком вікенду стало протистояння двох лідерів турніру – «Фаворита» та «Конкорда». До очної дуелі обидва клуби очок у чемпіонаті ще не втрачали. Тож мотивація у принципових суперників була на рівні.

Розпочали зустріч команди обережно: з розвідки та адаптації до опонента. У неквапливій грі першими забили гравці «Фаворита». Точний удар на рахунку Олександра Соломоненка. Через дві хвилини підопічні Артема Хмари закріпили перевагу після результативної дії від Євгена Баклана. «Конкорд» у першій половині матчу не зумів протиставити своєму супернику щось аргументоване.

Але після відпочинку колектив Дениса Хайрулліна заграв зовсім по-іншому. Прісний перший тайм змінився активним другим. І голи прийшли вже на старті 15-хвилинки. Спочатку Олег Насекін скоротив відставання у рахунку, а згодом Антон Кудь вдало скористався помилкою голкіпера «Фаворита» і відновив паритет 2:2.

Через активний пресинг гравці «Конкорду» швидко заробили п’ять фолів, тому вимушені були діяти обережніше, аби не отримати дабл-пенальті. При нічийному результаті футболісти грали акуратніше. Проте моменти мали обидві команди. Удача повернулася до гравців «Фаворита»: Юрій Савоник знову вивів свій клуб уперед. А ще через кілька хвилин Віктор Бакум підловив кіпера Гречаного несильним ударом низом – 4:2. Після такого нокдауну біло-сині вже не прийшли до тями. Цифри на табло залишилися незмінними.

Підопічні Артема Хмари одноосібно очолили криворізьку Суперлігу (максимальні 18 балів). У «Конкорда» після поразки залишається 15 очок і з’являється неабияка конкуренція від «Штурму» (також 15 набраних пунктів).