«Репортер» продовжив серію з нічиїх до трьох матчів

У футзальному чемпіонаті Кривого Рогу команда «Репортер» знову не виграла, але і не поступилася – нічия 2:2.

16-го грудня відбулися п’ять матчів 5-го туру Другої ліги Кривого Рогу з футзалу. Гравці «Репортеру» протистояли давнім знайомим з «Кривбас-Цементу». Щоправда з минулого сезону в стані обох клубів залишилося не так багато виконавців.

Медійники у новому чемпіонаті ще не перемагали, тому з перших хвилин захопили ініціативу в поєдинку. Стартовий тиск приніс команді успіх – Михайло Зубченко дальнім пострілом застав голкіпера зненацька. Звичайно, що мінімальна перевага репортерів не давала їм гарантій дебютної перемоги. «Кривбас-Цемент» підійшов до воріт Акуленка через стандарти. І один з них приніс результат – м’яч після серії рекошетів опинився в сітці. Взявши тайм-аут, медійники повернули контроль над грою, але бажаного голу до перерви так і не було.

Другий тайм обидві команди розпочали не надто активно, більше вичікуючи шансів у контргрі. Особливо це стосувалося представників цементного заводу. «Репортер» поступово нагнітав, створивши чимало гольових моментів. Але за всіма жанрами класики пропустив у відповідь. Штрафний із аналогічної дистанції, що і під час першого голу, знову дав плоди для «Кривбас-Цементу» – 2:1.

Тепер вже медійники мали проявляти характер, аби зачепитися за позитивний результат. Хоча суперники вміло затягували час і не поспіхом розігрували м’яч. Вчасно хвилину відпочинку взяв капітан Акуленко. З новими силами репортери побігли відіграватися. І майже одразу наші колеги забили вдруге. Євген Волков вдало зіграв на добиванні – 2:2. Вже за такого рахунку виграти могли обидва клуби. Але воротарі у цьому поєдинку більше не пропускали.

Третя поспіль нічия залишає «Репортер» на передостанній сходинці в турнірній таблиці. Втім позитив таки можна виокремити – вперше в історії медійники не програли у трьох матчах підряд. Наступний поєдинок наші колеги проведуть вже 13 січня після новорічної паузи.