Шостий тур Суперліги Кривого Рогу приніс одразу два несподіваних результати

15-го грудня у спорткомплексі «КНУ» відбулися поєдинки 6-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу.

Про центральний матч вікенду ми писали окремо: у битві лідерів «Фаворит» переграв «Конкорд» 4:2. «Штурм» завдяки хет-трику Олександра Бухтіярова впевнено подолав колектив «Північного ГЗК» – 5:1 (до перерви рахунок був 3:0). У цій зустрічі восьмий м’яч у сезоні забив Олександр Хрищенко. Форвард штурмовиків наразі найкращий снайпер ліги.

Гравці клубу «Веселе» несподівано втратили очки у протистоянні з «КНУ». Студенти тричі за матч (двічі в першому таймі) виходили вперед, але перевагу не втримували і пропускали голи у відповідь. Підопічні Сергія Ганзікова все одно могли і виграти матч, втім на останній хвилині Владислав Рясной не реалізував дабл-пенальті. У підсумку неочікувана нічия 3:3.

«129 квартал» мінімально подужав команду «ЕТЦ». В першій половині дуелі суперники обмінялися точними ударами – 1:1. Ближче до завершення поєдинку кварталівці забили вдруге і мінімально перемогли з рахунком 2:1.

Ще одна сенсація сталася у парі GaS_On – «Єдність». Безумовним фаворитом зустрічі вважався клуб з Нікополя, адже грав проти абсолютного аутсайдера турніру. Начебто все йшло за сценарієм гостей. 3:0 на 12-ту хвилину матчу майже вбили інтригу в протистоянні. Втім GaS_On до перерви скоротив відставання до двох м’ячів. По перерві новачки Суперліги забили знову, проте «Єдність» відповіла своєю результативною атакою – 4:2. Футболісти команди GaS_On не знітилися і створили справжній камбек, зрівнявши рахунок. Дублі Ель-Мегді і Дениса Танського забезпечили дебютанту чемпіонату нічию 4:4 і перше набране очко в сезоні.

Тепер одноосібним лідером першості є «Фаворит» (18 балів), по 15 пунктів у «Конкорду» та «Штурму». «Веселе» має в активі 13 очок.