«Фаворит» пішов на зимову перерву в статусі лідера футзальної Суперліги Кривого Рогу

Команди Суперліги Кривого Рогу з футзалу провели останній тур у 2018 році.

22-го грудня відбулися поєдинки 7-го туру Суперліги міста з футзалу. Матчі традиційно проходили у спорткомплексі Криворізького національного університету.

«Конкорд» екзаменував новачка елітного дивізіону – клуб GaS_On. Якщо у першому таймі дебютанти ще гідно протистояли супернику, програючи лише 1:2. То після перерви Гречка і компанія розбили опонентів із загальним рахунком 8:1.

За подібним сценарієм розвивалися події у матчі між колективами «Північного ГЗК» та «Веселе». До відпочинку на табло був рахунок 1:2. У другому таймі біло-сині довели свою перевагу до впевненої перемоги 6:2. Відзначимо покер від лівійця Мухамеда Аль-Азумі.

Вирували пристрасті у поєдинку між «КНУ» та «129 кварталом». Дубль Дмитра Колбасника у першій половині зустрічі приніс кварталівцям перевагу ще до перерви. У другому таймі емоції виходили за край, тож арбітри вгамовували порушників картками. Загалом судді показали п’ять попереджень і три вилучення на дві команди. А цифри на табло бодай раз більше не змінилися – суха перемога «129-го» 2:0.

Найрезультативнішими у турі стали гравці «ЕТЦ» та «Фавориту». Лідер чемпіонату зробив середняку справжній урок. 3:1 до перерви і 9:4 у підсумку підтвердили перевагу підопічних Артема Хмари в класі. Розгром фаворитам забезпечили п’ять голів від Юрія Лопіна (який одразу став найкращим снайпером лігі з 11 м’ячами) та хет-трик Віктора Бакума. Таким чином «Фаворит» зберіг за собою першу сходинку турніру.

Найцікавішим протистоянням вікенду, як і очікувалося, стала дуель між «Єдністю» та «Штурмом» (п’ята і третя команди сезону). Нікопольский клуб швидко повів у два голи, але перед перервою криворіжці один м’яч відквитали – 2:1. Другий тайм активніше розпочали штурмовики і за кілька хвилин вже вигравали 3:2. Але і суперники зовсім не здавалися, миттєво забивши три голи. «Штурм» відповідає точною атакою і закручує інтригу ще більше – 5:4. У заключні хвилини «Єдність» вшосте засмутила опонентів, які з усіх сил намагалися врятуватися від поразки. Врешті-решт з рахунком 6:4 перемогли футболісти із Нікополя.

На тритижневу новорічну паузу команди йдуть у такій послідовності: перший «Фаворит» (21 бал), другий «Конкорд» (18), далі йдуть «Веселе» (16), «Штурм» (15), «Єдність» (13), «129 квартал» (9), «ЕТЦ» (4), «КНУ» та «Північний ГЗК» мають по три очки, аутсайдер GaS_On йде з одним набраним пунктом.