Футзальні баталії: у меншості «Репортер» вчетверте поспіль зіграв внічию

Гравці «Репортеру» вкотре розписали мирову із своїми суперниками по чемпіонату.

13-го січня у Кривому Розі відбулися матчі 7-го туру Другої ліги міста з футзалу. «Репортер» зустрівся проти клубу «Мудрьона». Обидві команди проводили перший поєдинок у 2019 році.

Старт гри вийшов за футболістами «Мудрьоної». Вони раз по раз обстрілювали ворота Олександра Акуленка, проте безуспішно. А потім безглуздий фол здійснив півзахисник «Репортеру» Михайло Зубченко, який залишив свою команду в меншості. Три польових медійників захищалися проти чотирьох противників півтори хвилини, але врешті-решт «Мудрьона» вийшла вперед – 1:0.

Після вилучення на лавці репортерів залишилося тільки двоє запасних. У складний момент представники ЗМІ зібралися та почали загрожувати воротареві суперників. Це і принесло успіх – Байдора завершив комбінацію точним ударом. Складний перший тайм наші колеги змогли звести внічию.

У другій 20-хвилинці медійники заграли ще впевненіше і вже реально претендували на перемогу в дуелі. Гольові можливості виникали в обох клубів, проте надійно діяли обидва голкіпери. Втім «Репортер» знайшов свій шанс, провівши класну комбінацію, яку ударом в порожні ворота завершив все той ж Байдора. «Мудрьона» не склала зброю і підловила журналістів на контратаці – 2:2. Більше рахунок в матчі не змінювався.

«Репортер» здобув четверту нічию поспіль. Команда медійників поки що залишається без перемог.